[FOTO] Tradycyjny pochód w stylu PRL rozpoczął tegoroczną Srebrnogórską Majówkę! Może znajdziecie siebie na zdjęciach?

piątek, 2.5.2025 14:17 1717 0

1 maja wszyscy ludzie pracy hucznie obchodzili swoje święto w Srebrnej Górze. Tegoroczna Majówka nie zawiodła mieszkańców i przybyłych gości, którzy licznie celebrowali Święto Pracy przy dobrej muzyce i atrakcjach przygotowanych przez Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji i Gminę Stoszowice.

Srebrna Góra jak co roku zamieniła się w Zjednoczoną Rewolucyjną Republikę, by zachwycić wszystkich Pochodem Pierwszomajowym, atrakcjami dla dzieci, występami i wspaniałym i energicznym koncertem gwiazdy wieczoru.

Tradycyjnie pierwszomajową imprezę rozpoczął pochód. Nie zabrakło przebrań z epoki PRL-u, transparentów i historycznych samochodów. Wśród maszerujących znaleźli się przedstawiciele gminy Stoszowice z panią wójt Katarzyną Ruszkowską na czele, orkiestra dęta, Regiment Srebrnogórski oraz mieszkańcy i przybyli goście. Ulice Srebrnej Góry naprawdę cofnęły się w czasie.

Na scenie pojawiły się takie zespoły jak Borowianki, Macieje oraz Orkiestra Dęta ze Złotego Stoku. Po godzinie 16:00 mogliśmy wsłuchać się w muzykę zespołu Tom J, Agaty Woźniczki z zespołem i Postora, który do bitów Markowego rozgrzał publiczność pod sceną do czerwoności. Nie zapomnijmy również o show zespołu Nadmiar, który poprzedził koncert wieczoru i De Mono.

Organizatorzy nie zapomnieli również o najmłodszych. Na dzieci czekało miasteczko zabaw, gdzie mogły poskakać na trampolinach i popływać w wielkich bańkach na wodzie. Ciężko opisać słowami atmosferę wydarzenia. Z pewnością było rodzinnie, radośnie, a dopisująca pogoda pomogła w doskonałej frekwencji.

Po więcej wrażeń zapraszamy do obejrzenia materiału wideo dostępnego wkrótce i galerii zdjęć [214 zdjęć] na górze artykułu. Nie zdradzamy jeszcze, ale mamy również dla Was niespodziankę związaną z Majówką, która już niedługo pojawi się na naszej stronie.

WIDEO DOSTĘPNE WKRÓTCE:

 

/DOBA.PL/

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nowy wątek